Митрополит Львівський УГКЦ Ігор відвідав вихованців Родинного дому «Покрова»

4 квітня 2023 року Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор відвідав Родинний дім «Покрова», яким у Львові опікуються . Діти, що проживають у Родинному домі, отримали з рук Митрополита подарунки. Про це інформує Львівська Архиєпархія УГКЦ. 

Відвідини відбулися з ініціативи Синкела у справах духовенства і священничих родин Львівської Архиєпархії отця Юрія Чудяка та за підтримки співзасновника і очільника Благодійної фундації «Андрей», доцента кафедри богослов’я Українського католицького університету Михайла Перуна.

«Візит Митрополита ― це знак вдячності отцям-салезіянам за їхню працю і служіння, за опіку над дітьми-сиротами. На їхньому прикладі бачимо, що справа виховання, формації і підтримки дітей, які позбавлені батьківської опіки, для Церкви дуже важлива. Митрополит вирішив зустрітися з дітьми, уділити своє благословення і привезти подарунки, які урізноманітнять дозвілля вихованців Родинного дому», ― зазначив отець Юрій Чудяк.

Фото: Львівська Архиєпархія УГКЦ

Владика Ігор привіз для дітей подарунки, серед яких ― футбольні м’ячі та самокати для їхнього спортивного дозвілля. Діти зустріли Митрополита піснями та театралізованими дійствами, поспілкувалися та помолилися із Архиєреєм.

У Родинному домі «Покрова» отців-салезіян проживає 70 вихованців, 20 із них переїхали з тимчасово окупованих територій України і з місць, де тривають бойові дії.

Також читайте: Василь Писарчук: «Багато хлопців запитує, чому Господь допускає війну»