Митрополит Михаїл (Зінкевич): Віруюча людина має тільки страх Божий

Керуючий Волинською єпархією ПЦУ митрополит Михаїл (Зінкевич) закликав українців не допускати страху перед окупантами, виконувати вимоги влади, не впадати в залежність від поточних новин, допомагати армії та працювати.

«Ми не повинні мати боязні перед окупантами і їхніми злодіяннями. Віруюча людина має тільки страх Божий. Православний християнин повинен також “віддавати кесарю кесареве”, що зараз насамперед означає виконувати всі вимоги нашої державної влади. Якщо нам сповіщають, що під час повітряної тривоги потрібно ховатися, – треба так і робити, якщо закликають ощадити електроенергію – маємо так і чинити», – говорить митрополит Михаїл.

Водночас він рекомендує «найкращий засіб проти депресії та надмірних переживань, котрі тільки шкодять»

«Коли ж небезпеки обстрілів нема, приступаймо до роботи… Не цікавтеся безперестанними змінами поточних новин, особливо тими, що не стосуються безпосередньо нас. Довіряймо лише офіційним зведенням вістей, а не всіляким неперевіреним чуткам і домислам», – радить митрополит.

Разом з тим він нагадує людям, що вірять у Бога, що важливо не занедбувати молитву.

«Ми сьогодні дамо гідну відповідь ракетним ударам своєю сумлінною працею, своїм патріотичним стоянням, участю у волонтерстві, відгукуючись на всі запити наших воїнів. Але в першу чергу за них треба молитися, про них турбуватися, давати знати, що їх люблять, що їх чекають усіх», – каже волинський ієрарх.

Джерело