Митрополит УПЦ МП звернувся до голови Львівської ОВА через порушення прав вірян

Відкрите звернення він продублював керівникам поліції і СБУ

Про це інформує сайт ZAXID.NET

Митрополит Львівський і Галицький Філарет (Кучеров) написав відкрите звернення, в якому звинуватив органи місцевого самоврядування Львівщини у порушенні прав вірян і священиків УПЦ МП. Його він адресував голові Львівської військової адміністрації та керівникам поліції та СБУ Львівщини.

 

«У деяких районах нашої області порушуються права віруючих, священнослужителів та релігійних громад Львівської єпархії УПЦ. Це відбувається з мовчазної згоди або іноді за участі посадових осіб та органів місцевого самоврядування, які, виходячи за межі своїх повноважень, приймають незаконні рішення про заборону діяльності релігійних громад, чинять тиск та сприяють захопленню храмів», – заявив митрополит Філарет у зверненні, яке оприлюднив на своїй сторінці у Facebook 26 травня.

Серед прикладів, які голова єпархії вважає порушеннями, він навів місто Борислав, де влада заборонила діяльність УПЦ МП і де він особисто є настоятелем місцевого храму. Також він згадав Стрий, де сьогодні заборонили діяльність церкви, Дрогобич та інші парафії УПЦ МП.

Джерело: ZAXID.NET