На базі Молодіжного Центру ім. св. І. Боско відкриють навчальний осередок «AUTOBOSKO Lviv»

26 вересня в 11 годині відбудеться відкриття навчального сервісного центру «AUTOBOSKO Lviv» на базі Молодіжного Навчального Центру ім. св. І. Боско.

У програмі вітальні слова від представників влади, спільна молитва та посвята приміщень та студентів.

         Також в рамках даного заходу відбудеться круглий стіл за участю представників автомобільного ринку праці Львівщини та дирекції навчального сервісного центру.

Під час проведення цієї зустрічі буде обговорено сучасні підходи до організації виховання та професійного розвитку майбутніх фахівців автотранспортного профілю, формулювання рекомендацій для подальших кроків діяльності сервісного центру в умовах навчального закладу, а також співпраця з роботодавцями даної сфери.

Адреса : Молодіжний навчальний Центр св. І. Боско; вул. Кривчицька Дорога, 17- А, м. Львів, Україна.

Довідка :

Приватний заклад “Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско” є приватним професійно-технічним навчальним закладом II – рівня атестації, який розпочав свою діяльність 15.05.2003р. ухвалою № 424 6-ої сесії 4-го скликання Львівської міської ради „Про надання дозволу на створення приватного професійно-технічного навчального закладу”.

Засновником Центру є Салезіянське Згромадження (УГКЦ), засноване святим отцем Іваном Боско, ім’я якого носить і Центр. Згромадження присутнє у 130-ох країнах світу і відоме своєю місією серед дітей та молоді, особливо тих, які належать до соціально вразливих верств населення.

З питань співпраці та реалізації спільних проектів просимо звертатися

Згромадження отців Салезіян УГКЦ

http://sdbua.net/new/

 

 

Офіс Розвитку СДБ
https://www.facebook.com/sdbuadevelopment

Львів, вул. Личаківська 175
+380974732782 / pd_office@sdbua.net