На День Незалежності львів’ян кличуть у Гарнізонний храм на молитву за Захисників України

У понеділок, 24 серпня 2020 року, львів’ян кличуть до Гарнізонного храму, аби вшанувати пам’ять загиблих захисників України, а також помолитися за тих воїнів, які сьогодні боронять східні терени від окупантів.   Початок о 12:00. Про це повідомили на сайті Львівської міської ради. У коментарі “Духовній величі Львова”, настоятель Гарнізонного храму, о. Тарас Михальчук зазначив, що молебень очолить єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященний, Владика Володимир:

“Традиційно і звично, у День Незалежності України ми на полі почесних поховань поминаємо Героїв України, які віддали своє життя і молимося за тих, хто захищає нас на передовій  та дякуємо Богові за Незалежність. Молимося за всіх наших захисників, щоб вони були мужні, виявляли сміливість і нас захищали.  Будемо дотримуватись під час цієї події усіх карантинних норм, тобто частина вірян перебуватиме на вулиці, а частина у храмі. Ця молитва стане своєрідним завершенням Маршу нескорених”.

Молитва за воїнів дуже важлива, – переконаний о. Тарас: 

“Завжди у війську була присутня молитва. Це до сьогодні практикує весь світ і завжди поминання у канадській, американській і європейській арміях пов’язане з капеланом і молитвою. Бо війну розпочинають люди, а перемога  і мир завжди є від Бога”.

Додамо, що про детальну програму всіх заходів до Дня Прапора та Дня Незалежності Ви зможете прочитати за посиланням,