На фасаді Львівської міської ради вивісили банер зі світлиною Блаженнішого Любомира Гузара

Сьогодні, 31 травня 2019 року, вшановують другу річницю з дня відходу до вічності Блаженнішого Любомира Гузара. Відтак на фасаді Львівської міської ради розмістили банер із світлиною Блаженнішого.

“Сьогодні у другі роковини переходу до вічності Блаженнішого Любомира Гузара, ми вшановуємо його пам’ять у молитві. Ця Людина залишила нам у спадок найцінніше – мудрість у своїх висловах. Один із них у день пам’яті Блаженнішого ми помістили на банері поруч із фото усміхненого Любомира Гузара:

Мир – це коли ми створюємо позитивну атмосферу, в якій починаємо свідомо шанувати інших, любити їх , бажати і робити їм добро”

Ця цитата дуже символічна й глибока, адже вона нагадує нам про те, що мир – це значно ширше поняття. Це не лише відсутність війни, яка триває в нас сьогодні на східному фронті. Мир насамперед – посеред нас і в кожному з нас. І він полягає в тому, щоби ми бажали добра один одному, творили мир своїми милосердними вчинками та своєю щоденною сумлінною працею», – зазначає Петро Залуга, в. о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР. 

Банер перебуватиме на фасаді Ратуші до кінця дня.