На Глобальному Лідерському Саміті у Львові Владика Венедикт розповість як інвестувати своє життя

2222222222222222Наступного тижня, 27 та 28 листопада у Львові відбудеться Глобальний Лідерський саміт на якому спікери з України та ділитимуться досвідом ефективного лідерства. Захід відбудеться на “Арені Львів” (вул. Стрийська, 199, зал “Медіацентру”)

За два дні Саміту учасники почують іноземних спікерів, виступи яких відбуватимуться в режимі онлайн-конференцій. Вони розповідатимуть про те як стати кращим та сфокусуватися на досягненні мети, як покращити свої навики та вміння і цим досягнути ефективного лідерства.

Участь у заході візьмуть також владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ та Юрій Сіпко, пастор Союзу Церков Євангельських християн-баптистів. Зокрема, владика Венедикт виступить із лекцією на тему: “Куди і як я інвестую своє життя?”.

Кількість місць обмежена і становить 1000 учасників.
Онлайн-реєстрація: 2event.com/events/311886.
Детальніше за посиланням: facebook.com/GLSLviv

Довідка:

Глобальний Лідерський Саміт (Global Leadership Sammit)  вперше відбувся 1995 році. Створений з метою допомоги та навчати лідерів бути ефективнішими у їх сфері діяльності. Зараз ГЛС охоплює близько 100 країн, понад 600 міст, 18 тисяч церков. За весь період функціонування участь взяли  70 тисяч осіб. Спільнота об’єднує лідерів у різних сферах, які керуються християнськими цінностями.