«На Квітну неділю буде добра нагода долучитися до гармонії, якою цілий світ співстраждає і співає Господеві» – о. Орест Фредина

0007_orest_fredyna_stanchakУ храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (проспект Червоної Калини, 70) у Вербну неділю, 5 квітня, відбудеться великопісний концерт-містерія класичної музики «Страсті Христові». Розпочнеться захід о 19.00 год.

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Фредина запрошує усіх львів’ян та гостей міста до спільного пережиття Страстей Христових під час концерту-містерії, який злагоджено поєднуватиме духовні роздуми з класичною музикою.

«Кожна людина має від Бога неповторний талант. Як бачимо з давніх-давен найвидатніші класики присвячували велику частину життя, щоб написати Господеві гімн і у свій спосіб запросити світ співпережити гармонію, яка єднає композитора та музиканта з Богом. Тож це добра нагода увечері, на Квітну неділю, долучитися до гармонії, якою цілий світ співстраждає і співає Господеві. Також почути Біблійні цитати і глибокі тексти улюбленого нашого митрополита Андрея Шептицького та разом побути перед Богом слухаючи музику, яка є його даром» – наголошує о. Орест Фредина.

Під час містерії звучатимуть композиції у виконанні академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», які виконають твори: Баха, Брітенна, Барвінського та ін.

страсті христові copy

Дійство проводять в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова». Вхід на концерт вільний.