На літній школі УКУ вивчатимуть діяння апостолів та Послання Св. Павла

unnamed23 липня 2017 року розпочинається тижнева біблійна школа «Діяння апостолів та Послання Св. Павла: поширення Церкви в І ст. та відповіді на тогочасні виклики, як приклад для сучасних християн».  Організатор – кафедра біблійних наук УКУ.

 «В Україні ще ніколи не було біблійної школи, яка би зібрала людей, які мають Святе Письмо за основу свого життя, які вивчають його професійно, поєднуючи з серцем» – розповідає організатор школи, завідувач кафедри біблійних наук  о. Юрій Щурко.

Основним завданням школи є популяризувати Святе письмо не тільки серед академічної спільноти, а й серед людей, які хотіли би мати його як духовну поживу на щодень, допомогти їм краще читати та розуміти Боже Слово.

За основу школи взято діяння апостолів, які розповідають про поширення ранньої церкви, а також листи апостола Павла, які є найпростішим поясненням як жити Євангелієм у дуже різних контекстах. «Після цього курсу активні християни за прикладом апостола Павла, зможуть бути більш виразними свідками Христа. Саме свідками, а не людьми, які будуть інших моралізувати чи повчати».

Листи апостола Павла – це інструмент живого свідчення Христа в реальному світі. Окрім викладачів-богословів, кожного вечора учасники матимуть змогу поспілкуватися із гостями – людьми із різних середовищ, які розповідатимуть про власний досвід та свідчення того, як бути християнином. Серед запрошених – проректор із місії та призначення УКУ Мирослав Маринович, декан факультету прикладних наук Ярослав Притула.

«В УКУ є дуже різні люди, різних професійних середовищ: богослови, соціологи, айтішники. Проте всі разом ми показуємо, що можемо працювати якнайкраще у різних сферах. Нас єднає Христос, це дозволяє нам з подвійною силою наші обов’язки та таланти розвивати.  Апостол Павло це добре розумів і рання церква – це були дуже різні люди, які творили одне «тіло» – одне середовище. Павло йшов до різних людей, щоб центром їхнього життя став Христос, а ми залишались тими самими людьми» – розповідає о.Юрій Щурко.

У програмі школи – 2 академічні лекції до обіду, 1 воркшоп по обіді (читання текстів Св. Павла з допомогою викладачів школи) та вечірню зустріч із гостем із середовища УКУ. Викладатимуть: о.Юрій Щурко, о. Петро Іськів, о. Петро Терлецький, Марія Хома, Іванка Мовчанюк.

Взяти участь у літній школі можуь усі, віком від 17 років. Вартість участі – 2500грн. Учасники школи зможуть взяти з собою дітей. Для них  буде окрема біблійна програма, яку провадитимуть сестри згромадження Воплоченого Слова. Вартість для дитини – 1000 грн. Вартість покриває: триразове харчування, проживання, робочі матеріали.

Місце проведення школи: Єпархіяльний молодіжний центр СДЄ УГКЦ в с. Стрілки, Старосамбірського району.

За детальнішою інформацією просимо звертатись:  +38 067 10 11 329 – о. Юрій; +38 068 480 7812 – Оксана.

Джерело: сайт УКУ