На Львівському радіо говоритимуть про захід “Духовної величі Львова”

images14 лютого 2018 року, о 12:15 год., в ефірі Львівського радіо (103,3 FM), у програмі “Опівдні”, говоритимуть про відкриту дискусію “Церква Майдану. Що змінилось?”, що відбудеться у рамках загальноміського проекту “Духовна велич Львова”.

Гостем студії буде модератор відкритої дискусії – кандидат наук із соціальних комунікацій, викладач факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка, журналіст сайту “Духовна велич Львова” Юліана Лавриш.

Нагадаємо, що відкрита дискусія відбудеться 22 лютого 2018 року, о 15:00 год., у приміщенні Львівської міської ради.

“Майдан не був боротьбою проти когось чи чогось, а прагненням певних ідеалів. Оскільки ці прагнення ще актуальні, то Майдан не закінчився. Він триває, а ми повинні бути свідомі, що за нас ніхто нічого не зробить. Ми маємо продовжувати творити добро, постійно працювати над власним удосконаленням у різних вимірах. Тоді Україна та світ будуть щораз кращі!” – зазначив в ексклюзивному коментарі учасник дискусії Преосвященний Владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Для всіх охочих реєструватись на подію просимо тут: Львів’ян запрошують на відкриту дискусію “Церква Майдану. Що змінилось?”