На Личакові з нагоди свята Покрови, молитовно вшанували пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну

Львів вшановує своїх Героїв. Сьогодні, 14 жовтня, з нагоди Дня захисника України та 78-мої річниці створення Української повстанської армії, на Личаківському цвинтарі вшанували пам’ять Героїв, які загинули, виборюючи незалежність нашій державі. На Марсовому полі, полі почесних поховань 67 та 76 духовенство звершило екуменічну молитву в пам”ять про загиблих. Очолив  моління Преосвященний Владика Степан (Сус).

«Наша історія має своїх Героїв різних поколінь, різних періодів. Сьогодні ми зараз є на місці, де спочивають Герої, про яких ми знаємо не з книжок, не з історії України, а часто це наші друзі, наші знайомі. Ми знаємо їх з нашого життя, знаємо з наших вулиць, наших будинків, це наші сусіди, це ті, кого ми називали і називаємо просто словом «брате». Ці Герої для нас сьогодні є прикладом для наслідування. Ми свідомі того, що своїм життям вони засвідчили найвищу любов — Господь каже, що нема вищої любові за ту, коли хтось віддає своє життя за ближнього. Вони не побоялися у різний свій вік, хтось навіть у 20 років, віддати своє життя з любові до життя інших. І ми за них молимося, згадуємо їхню пам’ять, і хочемо бути хоч трішки схожими на них у своїх вчинках, думках, поведінці, обіцянках.

У нинішній день від усіх нас вдячність лине до батьків і рідних, дружин і дітей. Дякуємо батьки, дружини, діти за те, що подарували нашій країні сучасних Героїв, які є сьогодні для нас усіх прикладом. Бо сьогодні ми черпаємо цей приклад у своє життя, аби хоч трішки бути схожими на них. Слава Україні”, — сказав Владика Степан (Сус).

До заходів долучився міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною, заступник мера з питань розвитку Андрій Москаленко, радники міського голови Андрій Шевців та Тетяна Науменко.

Нагадаємо, сьогодні у Львові буде чимало інших заходів до Дня захисника України. З програмою можна ознайомитись тут.

Джерело: Львівська міська рада 

Фото Романа Балука, Оксани Бабенко

 

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/282114-u-lvovi-vshanuvaly-zahyblykh-heroiv-ukrainy-iaki-pokhovani-na-lychakivskomu-kladovyshchi

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/282114-u-lvovi-vshanuvaly-zahyblykh-heroiv-ukrainy-iaki-pokhovani-na-lychakivskomu-kladovyshchi