На Меморіалі Героїв Небесної сотні капелани всіх єпархій звершили молитву у День пам’яті захисників України

Сьогодні, 29 серпня 2020 року, на Меморіалі Героїв Небесної Сотні відбувся церемоніал підняття Державного Прапора України, а також спільна молитва за участі капеланів усіх єпархій міста з нагоди Дня вшанування пам’яті захисників України.

Отець Богдан Возняк, клірик храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Щирецька) підкреслив, що працюючи відповідально, кожен на своєму місці, ми продовжуємо подвиг Героїв.

“Напевно, до кінця, ніхто з нас не може усвідомити, яку велику ношу, працю, а головне любов, виявили ці люди до свого ближнього. У Святому Письмі ми читаємо: “Немає більшої любові, коли хто душу свою покладе за ближнього свого”. Ці люди не ділили інших, які були за спиною, на хороших і поганих, не казали, що всі такі і ми такі, або десь ховалися,але з повнотою своєї відповідальності і любові, робили свою жертву для кожного з нас”.

Додамо, що починаючи від Дня Незалежності України, у Львові запровадили нову традицію – щотижня звершувати на Меморіалі Героїв Небесної Сотні церемоніал підняття Державного Прапора України. 

 Підготувала О. Бабенко, фото автора