На парафії св. Анни відзначили престольне свято

В церкві св. Анни відсвяткували храмовий празник.

22 грудня християни східного обряду відзначали свято Зачаття Пресвятої Богородиці святою Анною. 

Сотні людей, парафіяни та гості церкви св. Анни, прийшли  щоб разом молитовно відсвяткувати храмовий празник. Цього року це  свято є особливе тим, що у храмі перебувала Зарваницька чудотворна ікона Божої Матері, до якої протягом тижня приступали молільники. 

Духовна програма розпочалася напередодні, увечері 21 грудня. Усі охочі мали нагоду помолитися Вечірню з Литією.

Урочиста  Божественна Літургія відбулася 22 грудня о 12 год., яку очолив отець-мітрат Павло Репела, синкел у справах духовенства і парафій Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ. Разом із отцем-мітратом молились: о. Роман Шафран, парох храму св. Анни та Голова Патріаршого Трибуналу УГКЦ, о. Йосиф Лучит, сотрудник храму свв. Ольги і Єлизавети, о. Ігор Дмитерко, адміністратор храму Успіння Пресвятої Богородиці (с.Лапаївка), о. Володимир Гоцанюк, адміністратор храму св. Василія Великого і блаженного Олексія Зарицького.

На святкуванні також був присутній  п. Андрій Садовий, міський голова Львова, який звернувся своїм вітальним словом до духовенства і парафіян храму св. Анни. Також, міський голова Львова вручив о. Роману Шафрану значок з прапором України. 

Парох храму св. Анни, о. Роман Шафран подякував усім присутнім за те, що розділили разом духовну радість з нагоди храмового празника.

Більше фотографій можна переглянути тут – фото.

Підготував: бр. Володимир Іванів