На прощу до Зарваниці вирушили вранці львівські прочани

Львівський осередок “Української молоді – Христові” повідомив сьогодні про початок духовної мандрівки на власній фб-сторінці. Цьогорічне паломництво присвячене 1030-літтю Хрещення Русі-України та молитві за мир у нашій державі. Керівник молодіжної організації Христина Кутнів зазначила:

2

Розпочалася проща молебнем у нашому приміщенні на Пекарській. Ми вирушили у прощу двома автобусами (приблизно 100 осіб). Ця всеукраїнська проща є традиційною, вона відбувається із року у рік. Є цікавинки для молоді. Зокрема буде зустріч із Патріархом, а ще молодь долучиться до обговорення праці Митрополита Андрея “Як будувати рідну хату”, а після цієї зустрічі УМХ ми запрошуємо на зустріч, що обговорити деталі, надихнутися ювілейним святкуванням 85-річчя організації, яке відбудеться у Києві вже цього місяця”

акож до Зарваниці прибуде кардинал Ґвалтьєро Бассетті, голова Єпископської Конференції Італії, та Апостольський Нунцій в Україні Клаудіо Ґуджеротті.

1

«Традиційно відбудеться багатотисячний похід зі свічками, де священики та віряни у молитві проситимуть у Матері Божої заступництва для українського народу та миру», – повідомляють в архиєпархії.

Окрім “УМХ”до Зарваниці зі Львова вирушила молодіжна спільнота “ЕКЛЕО” та інші.  Також згуртувалися і більш старші львівські прочани. Адже у паломництві є місце для людей різного віку. 

Паломники впродовж року відвідують Марійський духовний центр у Зарваниці. Найчисельнішою є Всеукраїнська проща. Зазвичай вона збирає сотні тисяч вірян.