На сайті «Духовна велич Львова» буде онлайн-трансляція із Свято-Покровського кафедрального собору ПЦУ

10 та 11 квітня 2019 року з архіпастирським візитом до Львова завітає Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України ПЦУ. Журналісти сайту «Духовна велич Львова» висвітлюватимуть всі події у межах візиту Блаженнішого до нашого міста. Також наші читачі матимуть можливість онлайн-трансляції читання великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі Львівсько-Сокальської єпархії (Львів, вул. Грушевського, 2). Богослужіння очолить Блаженніший Епіфаній. Стежте за трансляцією на сайті!

Подаємо ще раз програму візиту Митрополита Київського і всієї України:

 10 квітня 2019 р.

16.00 – Зустріч чудотворної ікони Божої Матері “КІКСЬКА” у кафедральному Соборі Успіня Пресвятої Богородиці Львівської єпархії (Львів, вул. Руська), яку привезе з собою Блаженніший митрополит Київський і всієї України ЕПІФАНІЙ. Молебень і поклоніння перед Іконою. Слово Блаженнішого митрополита ЕПІФАНІЯ.

18.00. Читання великого покаянного канону прп. Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі Львівсько-Сокальської єпархії (Львів, вул. Грушевського, 2). Очолює Блаженніший митрополит Київський і всієї України ЕПІФАНІЙ. Слово Блаженнішого митрополита ЕПІФАНІЯ.

У рамках візиту 10 квітня 2019 р. передбачена зустріч з місцевою владою.

11 квітня 2019 р.

9.00 – Прес-сніданок з журналістами. Готель “Леополіс”. Акредитація триває до 15.00 год. 10 квітня. Акредитуватись можна за телефонами прес-служби Львівської міської ради: 297−59−04; 297−57−08.

11.00 – Відвідини Блаженнішим митрополитом ЕПІФАНІЄМ Львівського національного аграрного університету м. Дубляни. Участь в науковій конференції “Томос і Україна”.

16.00 Відвідини Блаженнішим митрополитом ЕПІФАНІЄМ храму Успіня Пресвятої Богородиці м. Дубляни.

Запрошуємо львівян та гостей міста до активної участі!