На школу дитячого аніматора запрошує організація “Eleos-Lviv”, яка діє при Львівсько-Сокальській єпархії ПЦУ

Стати аніматором і працювати з дітьми? Легко! Навчитися цьому мистецтву запрошує “Школа дитячого аніматора”, яку започатковують при благодійній  організації “Eleos-Lviv”. Керівник “Школи” Надія Козак розповіла:

“У мене вже давно була думка започаткувати таку “Школу дитячого аніматора”. У мене вже є досвід праці дитячим аніматором у студії дитячого свята. Дитяче аніматорство -це коли ти не живеш для себе, а віддаєш частинку себе дітям. Адже це їхній розвиток. Вони приїздять на табір одні, а їдуть – зовсім інші. І коли ми знову бачимося з ними після таборів, вони до тебе біжать, обіймають. Це дає наснагу не зупинятися і знову творити”.

Стати учасником “Школи дитячого аніматора” може кожен охочий, незалежно від віку. Діятиме Школа при Львівській православній богословській академії ПЦУ (вул. Лисенка). Викладатимуть фахівці, які є експертами у дитячій психології, у педагогіці та іграх, які цікаві дітям сьогодення.

Додамо, що організацію “Eleos-Lviv” з благословення Митрополита Львівського і Сокальського Владики Димитрія створено нещодавно. Однак у Києві, під керівництвом о. Сергія Дмитрієва така організація діє тривалий час.  Серед напрямків роботи у Львові буде не лише праця з дітьми, але й допомога учасникам бойових дій на Сході України, хоспісам, будинкам літніх людей.

“Ми розвиваємося у напрямках благодійності різностронньо, але зараз, поки у нас є можливість – ми допомагаємо дітям.Ми відвідуємо дитячі будинки, інтернати, які є у цілій області. З часом плануємо реалізовувати й інші проекти, які будуть актуальними”, – підкреслив керівник “Eleos-Lviv”, семінарист Іван Данилів.