На спеціальному семінарі у Львові навчали християнському життю і свідченню

hzhs2В останні дні зими у приміщенні львівської церкви ХВЄ «Голгофа» відбувся семінар майстер-інструкторів з курсу «Християнське життя та свідчення» (ХЖС). Захід тривав у рамках підготовки до Фестивалю надії.

Близько 250 людей з 8 областей Західної України прибули на зустріч. Усіх присутніх привітав Тарас Колівошка, пастор львівської церкви ХВЄ «Віфезда» та співголова пасторського комітету Фестивалю надії. Він закликав учасників семінару відповідально й посвячено підійти до даного курсу та передати його людям у помісних церквах – повідомляє прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

«Зараз ми живемо благословеннями минулих поколінь, які були відважними у проповіді Євангелії. То були люди, що мали благоговіння і страх перед Богом, щоб не нарікати. Ми є поколінням великих можливостей, але малої ефективності. Бог буде судити нас згідно тих можливостей, які ми мали, але не використали. Та Господь завжди дає нам ще один шанс, але ніхто з нас не знає, який з них буде останнім!» – зазначив Тарас Колівошка.

Фелікс Волошин, директор відділу Євангелістської Асоціації Біллі Ґрема з душеопікунства і роботи з новонаверненими у Східній Європі, підкреслив, що даний семінар є навчанням не лише для душеопікунів. Курс ХЖС дає великі можливості для духовного оновлення загалом, для формування єдності у помісних церквах. Для нечисельної церкви – це можливість стати частиною чогось масштабного, а для великих громад – задіяти кожного члена церкви у благовісті.

12Спеціальним промовцем і вчителем був служитель з тридцятирічним стажем, співробітник Євангелістської асоціації Біллі Ґрема (ЄАБҐ) Гері Кобб, який прилетів до Львова на кілька днів спеціально для того, щоб надихнути та поділитись багаторічним досвідом у праці з новонаверненими. Навчання інструкторів було розбито на блоки. У кожному з них Гері покроково пояснював уроки, давав практичні поради і домашнє завдання.

За підсумками тренінгу ухвалено, що один майстер-інструктор повинен взяти відповідальність за організацію навчання ХЖС у трьох церквах. Кожен учасник семінару був забезпечений відповідними ресурсами для проходження курсу «Християнське життя та свідчення» у помісних церквах і повіз додому потрібну кількість матеріалів.

«Найважливішим у цьому семінарі для мене було усвідомлення, що на майстер-інструкторах лежить величезна відповідальність за власну підготовку і підготовку душеопікунів та церкви для прийняття новонавернених людей. Відчувається колосальний обсяг роботи, який ми не зможемо зробити без Божої допомоги і сили Святого Духа. Але дуже підбадьорюють особисті приклади євангелізму посвяченого вчителя Гері Кобба, який цікаво і методично зміг донести до нас так багато матеріалу. Надихає й те, наскільки все продумано організаційним комітетом Фестивалю надії. Я не маю сумніву, що захід пройде на відповідному високому рівні, і що це – Божа справа, яку Він поклав у наші серця» – поділився враженнями учасник семінару, майстер-інструктор з церкви ЄХБ «Нове життя» у Тернополі Андрій Біляк.