На Стрийщину прибудуть дві чудотворні ікони з Афону

З 26 по 30 березня з благословення митрополита Львівського Макарія на Стрийщині перебуватимуть дві чудотворні ікони Божої Матері “Всецариця”, “Троєручиця”, привезені зі Святої Гори Афон. Цю інформацію опубліковано на фб-сторінці о. Михайла Зубковича.


Урочиста зустріч святих ікон відбудеться 26 березня о 9.00 год. у с. Зарічне, після якої буде звершено Акафіст до Пресвятої Богородиці. У середу о 12.00 святі ікони прибудуть у храм Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа с. Голобутів. У четвер о десятій годині святі ікони прибудуть у храм Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього села Верхня Стинава. У п’ятницю о 10:30 святі ікони прибудуть у храм Різдва Пресвятої Богородиці с Ходовичі де перебуватимуть до неділі.

Ці ікони проїхали вже понад чотириста церков та лікарень України. Багато людей отримували зцілення і Божу допомогу у складних життєвих ситуаціях після молитви перед цими іконами.
Протягом усього часу перебування святих ікон у Церквах Стрийщини будуть звершуватись молебні та Акафісти, в яких всі бажаючі можуть звернутися зі своїми особливими проханнями до нашої великої заступниці і помічниці Пресвятої Богородиці.

Усіх запрошують до молитви. Надія для хворих на онкологію: ікона Божої Матері «Всецариця»

Оригінал ікони Божої Матері «Всецариця» знаходиться на Святій горі Афон у Ватопедському монастирі в Греції. Древня ікона «Всецариця» написана в ХVІІ столітті й була благословенням відомого на Афоні старця Іосифа Ісихаста своїм учням. Збереглася розповідь старця про цю ікону. У ХVІІ столітті перед іконою Божої Матері «Всецариця» з’явився дивний молодий чоловік. Він стояв, щось невиразно бурмочучи. Раптом лик Богородиці блиснув, подібно до блискавки, і Якась невидима сила кинула молоду людину на землю. Як тільки до нього повернулася свідомість, він одразу вирішив сповідатися священику із сльозами на очах.

Чоловік розповів, що жив далеко від Бога, займався магією і прийшов у монастир, щоб перевірити свою силу на святих іконах. Чудо, явлене Богородицею, переконало молоду людину змінити своє життя. Він зцілився від душевної недуги и після цього лишився на Афоні. Так ця ікона вперше проявила свою чудотворну силу на одержимій людині.

Пізніше стали помічати, що молитва перед цією іконою впливає і на хворих із різними злоякісними пухлинами. Господь по молитвах Пресвятої Діви дарував цьому образу особливу благодать: зціляти й утішати тих, хто вражений тяжкою хворобою наших днів – раком. У ХVІІ столітті вона вперше була написана грецьким монахом і поступово стала відомою в усьому світі. Саме ім’я ікони – Всецариця – говорить про її особливу, всеосяжну силу. Всецариця має благодать зціляти в полоні наркоманії.

Джерело: фб-сторінка о. Михайла Зубковича