На Святоюрській площі відбулася мистецька програма “Україно, ти моя молитва…”, присвячена Папі Івану Павлу ІІ

27 червня 2021 року на площі Святого Юра біля памʼятника Праведному Митрополитові Андрею відбулася мистецька програма «Україно, ти моя молитва…» Цей захід став заключним у рамках святкувань двадцятиліття візиту до України святого Папи Римського Івана Павла ІІ на Святоюрській горі.

Автором проєкту є Михайло Перун директор Фундації “Андрей”, а організатором настоятель Архикатедрального Собору св. Юра, митрофорний протоієрей Роман Кравчик.

“Ми, 20 червня, розпочали пам’ятну історію візиту св. Папи Івана Павла ІІ до України.  Цілий тиждень, ми згадували усі події, читаючи його енцикліки. Згадували його побут, його кожне слово, яке він поклав нам кожному на серце. 20 років швидко проминули. Але ми не забули. Його благословення, його участь між нами. І я сердечно усім завдячую, які завдали собі труду пригадати історію двадцятилітньої давності  – візит Святішого Отця до України. Благаймо, щоб ми через своє життя ще не одного Папу прийняли в Україні. Скористаймо з тих благословень, які вділив нам Папа Іван Павло ІІ. Ми повинні мати відкриті очі і бачити все те, що змінилося після візиту, стала Україна іншою. Він нас запрезентував цілому світові. Я дякую усім виконавцям, усім учасникам, які о 19-тій годині зібралися на площі провести думкою зі Львова до Ватикану святого Папу Івана Павла ІІ. Ми не даремно розпочали  о 19-тій, бо саме у цій годині ми прощалися у Митрополичих палатах зі святим Іваном Павлом ІІ”, – наголосив митрофорний протоієрей Роман Кравчик.

Духовна музика українських та європейських композиторів прозвучала у виконанні народних артисток України дуету «Сестри Тельнюк»; солістів Ольги Муль, Ольги Томків, Ілони Опікули, Руслана Скоролітнього, Сергія Борути
та камерного оркестру Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під батутою Миколи Орача. Концертмейстер оркестру — Марта Бура.
◽️ Ведучою вечора була — Марія Христинич.
Подяку висловили Львівській міській раді за допомогу в організації заходу.
Фото Світлани Калинюк, із фб-сторінки Архикатедрального Собору святого Юра 
 
◽️