На Великдень для потребуючих львів’ян організують спільний святковий сніданок

zaxid.net_snidanok_За доброю традицією вже дев’ятий рік поспіль у Великодню неділю управління соціального захисту Львівської міської ради організовує святковий сніданок для потребуючих мешканців міста. Також Великодній сніданок організує Центр обліку та нічного перебування бездомних за підтримки релігійних громад Св. Анни, Св. Йосафата та Покрови Пресвятої Богородиці.

Традиційно Великодній сніданок відбудеться о 10 годині у подвір’ї школи № 62 (вул. Театральна, 15).

«Вже котрий рік поспіль, у Світлу Великодню неділю, 1 травня, у дворику школи № 62, що знаходиться на вул. Театральній, 15, буде проведено Великодній сніданок. Початок заходу о 10.00 год. Цього року ми запрошуємо близько 150 потребуючих львів’ян. Трапеза розпочнеться спільною молитвою. Очікуємо, що до нас, як і щороку, долучиться міський голова Львова», – зазначив Ігор Кобрин, заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради.

Цього ж дня, у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вул. Кирилівській, 3а, о 10.00 год. також відбудеться Великодній сніданок для близько 40 відвідувачів Центру, який організовано за підтримки громад храмів Св. Анни, Св. Йосафата та Покрови Пресвятої Богородиці. На столах будуть традиційні страви (паски, яйця, ковбаски, тощо).

«Варто пам’ятати, що у такий світлий день ніхто не повинен бути самотнім чи забутим. Ми дуже раді, що в такий, здавалося б, незначний спосіб, але допомагаємо тим, хто цього справді потребує», – додає Олександр Бородін, в. о. директора Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua