На Великдень львів’яни «підвісили» сотню пасочок для дітей-сиріт

Благодійна ініціатива «Підвішена паска», яку перед святом Воскресіння Христового провели кондитерська Оксани Кундрат та Місія «Центр Опіки Сиріт» Львівської Архиєпархії УГКЦ, подарувала святковий почастунок сотні дітей. Про це «Центр Опіки Сиріт» написав на своїй фейсбук-сторінці.
 
«Спільними зусилями, завдяки волонтерському фандрейзингу Центру Опіки Сиріт у співпраці з Кондитерською Оксани Кундрат, діти на Великдень ласуватимуть пасочками. До Великодня ми вирішили зібрати пасочки, щоб подарувати їх дітям-сиротам. І Оксана – людина з великим серцем, радо погодилась спекти їх для нас. Створила банку, щоб будь-хто міг долучитись та підтримати таку круту ініціативу. Так, спільними зусиллями вдалось закумулювати певну суму коштів і кондитерська спекла та передала нам 100 пасок. Це фантастичний результат»,  – зазначають в «Центрі Опіки Сиріт».
 
Благодійна ініціатива «Підвішена паска» була спрямована на допомогу дітям з інтернатів, дитячих будинків, дітям сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб з міста Львова та Львівської області. Її провели з метою подарувати традиційний великодній смаколик для якомога більшої кількості дітей і таким чином показати, що вони не самі. Долучитись до ініціативи могли відвідувачі кондитерської Оксани Кундрат, що у передвеликодній час придбали так звану «підвішену» паску для дітей у потребі. 
 
Така співпраця є гарним прикладом колаборації бізнесу, волонтерської ініціативи та доброчинців, у результаті якої вдасться подарувати радість дітям. Волонтерський фандрейзинг, на який погодилась кондитерська, – це заохочення долучатись долучатись та підтримувати наступні цікаві ініціативи, щоб разом творити більше добрих справ.