Майбутній єпископ-помічник Київської Архиєпархії УГКЦ проведе різдвяні реколекції для львів’ян

Архикатедральний Собор святого Юра у Львові запрошує всіх охочих на різдвяні духовні науки, які проведе о. Андрій Хім’як, обраний на єпископа-помічника Київської Архиєпархії УГКЦ.

Три дні учасники Божственних Літургій у Соборі святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5) духовно готуватимуться до свята Різдва Христового разом з о. Андрієм, уродженцем Львова, який звершує служіння як викладач Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, а також від квітня 2021 року виконує обов’язки секретаря Синоду Єпископів.

Нагадаємо, 3 листопада 2022 року пресслужба Святого Престолу повідомила, що Святіший Отець дав свою згоду на обрання отця Андрія Хім’яка єпископом-помічником Київської Архиєпархії УГКЦ. Папа Франциск підтвердив рішення липневої сесії Синоду Єпископів УГКЦ і призначив новообраному єпископові титулярний осідок Куйкула.

Важлива сторінка в житті майбутнього єпископа, що буде цікавою для парафіян та прихожан Архикатедрального Собору святого Юра – його служіння у вівтарній дружині Архикатедри, яке він звершував з 1995 року. Цей час був нагодою поглиблення віри і пізнання священничого покликання на прикладі Архиєрейського та ієрейського служіння.