На вихідних Львівську дорогу св. Якова урочисто поєднають з Підкарпатською

12062828_1136053709757084_1877795261_oЛьвівське Братство святого Якова та Капітула Братства святого Якова при Санктуарію Гробу Божого в Пшеворську запрошують 10-11 жовтня 2015 року, на українсько-польське паломництво Львівською та Підкарпатською Дорогами святого Якова Vіа Regia.

У суботу, 10 жовтня, відбудеться паломництво IV-им етапом Львівської Дороги святого Якова. Шлях пролягатиме через Мостиська – Тщанець – Баличі – Хатки – Шегині, а далі кордонний перехід Шегині/Медика.

Розпочнеться пілігримка зі спільної молитви та благословення у храмі міста Мостиська. Шлях вітальним словом розпочнуть ініціатори створення «Львівської Дороги святого Якова»  Тарас Завадовський, Ореста Бордун та представники «Підкарпатської Дороги святого Якова» Лукаш Мруз і Яцек Голуб.

«Під час паломництва «Львівською Дорогою святого Якова» селами Мостиського району будемо відвідувати храми,  де за традицією шукатимемо зображення нашого патрона – святого апостола Якова» – розповідає Тарас Завадовський.

На кордоні між Україною та Польщею відбудеться урочисте з’єднання Львівської та Підкарпатської Доріг, що в свою чергу засвідчуватиме про  неперервний паломницький Шлях, який пролягатиме із Львова до Сантьяго де Компостелла.

Наступного дня паломники переїдуть до Перемишля, де на спільному засіданні підіб’ють підсумки співпраці та виконаної роботи за минулий рік, а також обговорять пропозиції та перспективи вдосконалення співпраці на 2016 рік.

Додамо, що Відрізок «Львівської Дороги святого Якова» (від Львова до Шегині) є повністю промаркований та може використовуватись паломниками із будь-якої країни Християнського світу.