На вихідних у двох львівських храмах перебуватимуть реліквії св. Івана Павла ІІ

З нагоди 15-річчя візиту Папи в Україну та вшанування 35-ої річниці замаху на Івана Павла ІІ у Львові триває паломництво реліквій святого Папи. Речі до України привіз Кшиштоф Вітковський, власник Музею Монет і Папських Медалей у Ченстохові (Польща). Перебуватимуть вони тут до 15 травня.

У суботу, 14 травня, з 18.00 до 21.00 год. реліквії св. Івана Павла ІІ виставлять у церкві св. Андрія Первозванного УГКЦ (пл. Соборна, 3), а у неділю, 15 травня, виставку передадуть до парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (просп. Червоної Калини, 70), де вона перебуватиме до 16.00 год.

Львів’яни та гості міста мають змогу помолитися біля особистих речей св. Івана Павла ІІ та фігури Матері Божої Фатімської. У короні цієї фігури розміщена копія кулі, якою було здійснено постріл під час замаху на Папу Римського у травні 1981 року. Також серед реліквій є медалі та монети, видані Ватиканом, а ще речі пов’язані з візитом Івана Павла ІІ до України.

Нагадаємо, зараз виставка речей св. Івана Павла ІІ відкрита у каплиці Львівської міської ради (каб. 116).

Крім того, в рамках паломництва реліквій, парафія св. Івана Павла ІІ у Львові організовує цілий ряд заходів, серед яких фестиваль для родини на іподромі, де Папа, 15 років тому, мав зустріч з львів’янами.

Читайте також: Парафія св. Івана Павла ІІ у Львові запрошує на фестиваль для усієї родини

Програма перебування реліквій: