Парафія св. Івана Павла ІІ у Львові запрошує на фестиваль для усієї родини

Папський хрест на Іподромі фото Іванна СобкоВ рамках представлення у Львові реліквій та особистих речей св. Івана Павла ІІ, відбудеться фестиваль для усієї родини. Заходи відбудуться в суботу, 14 травня, о 12.00 год. при Папському Хресті на іподромі (вул. Стрийська, 119).

«Всі, не тільки родини з малими дітьми, зможуть пострибати на батуті, розмалювати машину (настоятеля), зробити пам’ятки з паперу, перейти крізь кольоровий тунель чи покататися в шалено-кольоровому «парашуті». «Сім’я є сильна, коли перебуває разом», – сказав Папа і в такому стилі запрошуємо всіх», – зазначають організатори.

 

Також отець Григорій Драус, парох парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові розповів, що відбудеться молитва, а опісля учасники слухатимуть фрагмент промови, яку св. Папа виголосив у Львові.

А у неділю, 15 травня, відбудеться виставлення реліквій св. Івана Павла ІІ у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а). Заплановані римо-католицька Літургія, свідоцтва родин про дар виховувати дітей.