Найближчий храм Православної церкви України відтепер можна знайти у застосунку «Моя Церква»

У мобільному додатку «Моя Церква», який розробила Православна церква України, відтепер можна знайти найближчий її храм. Про це ПЦУ розповіла на своїй фейсбук-сторінці.
 
«Оскільки багато вірних через воєнне вторгнення росії нині вимушено виїхали в інші регіони, зараз нам нерідко ставлять запитання: як знайти найближчий храм помісної Православної Церкви України? Це можливо за допомогою мобільного застосунку “Моя Церква” (доступний в App Store і Google Play)», – зазначають на сторінці ПЦУ.
 
На карті в застосунку позначені храми Православної церкви України. Увімкнувши GPS, користувачі зможуть визначити відстань до кожного з них і знайти найближчий. Карта застосунку продовжує наповнюватися, адже багато храмів переходять з УПЦ (МП) до ПЦУ.
 
Окрім карти, у застосунку «Моя Церква» також з’явилися нові розділи, де можна знайти календар церковних свят, молитовник, а ще – онлайн-чат, у якому є можливість поспілкуватися на теми духовного життя зі священником.
 
Застосунок «Моя Церква» доступний до завантажування:
Google Play:bit.ly/3lqX7YP
App Store: apple.co/3hyL22F
 
Інтерактивною мапою, де позначено святині, користується й Українська греко-католицька церква. Не неї нанесено вже близько трьох з половиною тисяч позначок, які можуть доповнити самі користувачі, повідомляючи про свій храм. 
 
Окрім того, нещодавно Місія «Постуляційний центр беатифікацій і канонізацій святих УГКЦ» створила подібну карту, за якою можна дізнатися про українських Слуг Божих.