Напередодні Стрітення у Вірменському катедральному соборі. Фото

Завтра, 14 лютого 2019 року, Вірменська Апостольська Церква відзначає празник Стрітення Господнього.

Нині, у переддень свята, у Вірменському катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у Львові відбулася урочиста Літургія, а на подвір’ї храму запалили символічний вогонь.  У цей день заведено особливо благословляти молодих.

DSC_2267

У храмі Вікарій Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Архімандрит о. Ісагак Погосян благословив усіх присутніх дітей.  Також священнослужитель здійснив обряд благословення свічі. Від палаючої вівтарної свічі, що символізує світло Христа, парафіяни запалили лампадки та свічки, які понесли до рідних домівок.

DSC_2222DSC_2250DSC_2279

Також на подвір’ї храму запалили ватру і підготували частування для присутніх.  Окрім того, був символічний декор.  Лунали народні вірменські пісні релігійного змісту, які церковний хор  і духовенство заспівали разом із усіма присутніми.

DSC_2283

DSC_2313

DSC_2197Також сучасною піснею приDSC_2319сутніх потішила джазова виконавиця Аравік Гриорян.

DSC_2324

Голова Львівської обласної громади “Ахпюр” Аветіс Сараджян у коментарі “Духовній величі Львова” зазначив:

“У таке свято можна лише побажати любові, добробуту, успіху, щоб не було війни, щоб люди ходили з усмішкою на вустах, щоб людям було приємно, щоб люди були живі, здорові. Це прості слова, але вони мають дуже глибокий сенс”.

DSC_2328

Додамо, що 16 лютого 2019 року о о 17.00 год. – Вірменська Апостольська Церква відзначає День святого Сергія, відтак відбудеться Вечірнє Святкове Богослужіння, а  по завершенню відбудеться чин Благословення підлітків та молоді.

17 лютого об 11.00 год. – Свята Божественна Літургія, по завершенню відбудеться Чин благословення молоді та молодят.