Наприкінці жовтня у Перемишлі відбудеться серія польсько-українських музичних семінарів та виставка ікон

Wystawa "Modlitwa za Ukrainê", koœció³ oo. dominikanów przy ul. Freta, Msza œw. i nabo¿eñstwo panichida za Ukrainê z udzia³em abp. Hilariona

З 22 до 26 жовтня 2016 року в Екуменічному домі суспільної допомоги Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії у Перемишлі відбудеться серія семінарів зі спільним співом-молитвою та відкриттям виставки ікон «Молитва за мігрантів»

 Міжнародний літургійно-музичний семінар – це прекрасний досвід для багатьох осіб. Спів і зустріч – це завжди велика пригода, момент неймовірних переживань, досвіду. Це спроба налагодити стосунки між двома народами – поляками та українцями, незалежно від конфесійної приналежності.

Через такі спільні семінари в організаторів є прагнення відкривати і будувати добрі відносини.Вміння співпрацювати, бажання і вміння будувати добрі відносини в мирі, радості і взаємній доброзичливості.

Об’єднавчим чинником є бути християнином.«Маємо показати що ми вміємо вирости, сьогодення і майбутнє жертвувати Милосердному Богові. Жити в Його світлі і з Ним виходити до людей», – зазначив ініціатор заходів художник Хуберт Кампа, який неодноразово долучався до мистецьких акцій, які мали на меті поєднати Польщу та Україну.

Для участі у семінарах потрібно:

Подайте заявку на семінари, заповнюючи формуляр: <<kliknij>>

Заповнений формуляр вишліть на: warsztatym@inblessedart.com.pl

Учасник, за символічну оплату (20 злотих) за участь в семінарах, отримає можливість скачати ноти та записи мелодійної лінії свого голосу у форматі mp3, нот інструменту.

Семінари будуть відбуватись в Реколекційному центрі “CENTRUM  EFFATHA” (вул. Висоцького 59), 37-700 Перемишль

1 день – 22.10.16, 17:30 – перша зустріч учасників, записи, поділ учасників на голоси, вправи з емісії голосу, робота з голосами під керівництвом музикантів.

2 день – 23.10.16, 17:30 – записи, поділ учасників на голоси, вправи з емісії голосу, робота з голосами під керівництвом музикантів.

3 день – 24.10.16, 17: 30 – друга зустріч учасників, записи, вправи з емісії голосу, робота по голосах за участю музикантів та проба для оркестру. Заняття проведе відомий і видатний композитор літургійної музики, диригент, хормейстер, багаторічний організатор музичних семінарів в країні і за кордоном, фанатик співу – Павло Бебенек (www.pawelbembenek.pl)

4 день – 24.10.16, з 10 00 до 15: 00 – семінар з композитором для православного хору.

4 день – 27.10.16, 17: 30 – третя зустріч учасників, вправи з емісії голосу, вправи з оркестром, перша генеральна проба.

5 день – 26.10.16, 10:00 до 15: 00 – семінар з композитором для православного хору.

5 день – 26.10.16, 17:30 – генеральна проба

5 день – 26.10.16, 19:00 – богослужіння “Молитва за мігруючих за мир і милосердя”, за участю хору і оркестру семінарів і хору православних священиків та відкриття виставки ікон “Молитва за мігрантів”.

Є можливість проживання в Реколекційному центрі, де відбуватимуться семінари. Додатково впродовж дня буде можливість отримати приватні уроки співу із спеціалістами.

Проживання в 2-особовій кімнаті – 30 зл/доба/особа

Проживання в 2-особовій кімнаті з харчуванням – 70 зл/доба/особа

Також наявні одномісні номери за додаткову плату.

В центрі є доступ до кухні.

 Особи, які вже знають подані в списку твори, співали їх, знають мелодійні лінії свого голосу, можуть не приїжджати на суботу і неділю. Тоді відбуватимуться заняття читання нот. Вони можуть приїхати на вечірню зустріч в понеділок. ОДНАК, БУДЬ ЛАСКА, ЗАЗНАЧТЕ ПРО ЦЕ У ФОРМУЛЯРІ ЗАЯВКИ

Організатори:

Фонд In Blessed Art

 Реколекційний центр “Centrum Effatha” в Перемишлі

Екуменічний дім суспільної допомоги Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії в Пралківцях.

Запрошуємо:

Хори, колективи, індивідуальних осіб (є можливість проживання)

Інструменталістів

Музикантів, що бажають зануритись в навчання керування голосом, читання нот

Фотографів

Осіб, що виявлять бажання нам допомогти записати відео заходу

Компанії, які б виявили бажання записати спів і допомогти в реалізації компакт-диску з заходу чи звукозаписів

Спонсорів, охочих підтримати цей захід

ЗМІ

За матеріалами: inblessedart.com.pl