Наступних вихідних у Львові покажуть унікальні театральні вистави

na_krylah_vitruВ рамках фестивалю «Вітер На-Дії», що відбудеться вже наступного тижня у Львові, покажуть багато цікавих театральних вистав. У суботу, 25 липня, відбудеться  фестиваль молодіжних театрів «На крилах вітру». 7 театральних команд показуватимуть захоплюючі вистави, які не залишать нікого байдужим. Тематика вистав – дуже різна, але кожен глядач знайде щось для себе. Ці вистави змушують зупинитися, відкласти усі справи, подумати про своє життя.

Театр «Гості» з м. Самбір покаже виставу «Загублений чувак» – сучасну інтерпретацію притчі про блудного сина в 21 сторіччі, де головними дійовими особами виступає звичайна поважна українська сім’я, де батько має сина з дочкою, які допомагають йому вести бізнесові справи. Це новий погляд на знайому для всіх історію, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Коли вона йшла вулицею, всі оглядалися на неї. Кожен дивився на неї особливо: хто з посміхом, хто з подивом, хто з жалем; здається, найчастіше з жалем; а врешті, трудно зважити. Вона була на візку і горбата, сих слів досить. Сі слова тяжкі, їх тяжко мовити – ще тяжче на собі носити. Їх носила на собі оця дівчина з великими очима і довгими тонкими пальцями…» Саме про це – у виставі «Струни голоснії» театральної студії «Золоті роки» (при Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело»).

Також у фестивалі візьме участь дитячо-юнацький театр «Перші кроки», аматорський театр «На Світанку», театральна студія «Urbi et orbi», театральна студія «Притча» та студентський театр «САД». Усі учасники готують вистави про кожного з нас, про наші цінності, почуття, тривоги.

Організатори обіцяють багато неймовірний емоцій і запрошують усіх львів’ян завітати на театральний фестиваль «На крилах вітру».

Читайте також: Наступного тижня у Львові відбудеться всеукраїнський молодіжний духовний фестиваль. Цікавинки програми

Додамо, що Фестиваль «Вітер На-Дії»  відбудеться 23-26 липня у Львові, головний майданчик – Сихів, вул. Хуторівка, територія біля Духовної семінарії. Організатори запрошують львів’ян прийти сім’ями на цю непересічну подію.

Організатори фестивалю: Комісія у справах молоді УГКЦ, Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Український католицький університет, Львівська духовна Семінарія Святого Духа.

Читайте також: Ірина Максименко: «Ворог хоче позбавити нас радості. Тому ми відкриваємо другий фронт!»

Деталі: Ірина Максименко, о.Ростислав Пендюк, тел. 096 466 99 85, 063 424 50 42.

Детальніше про фестиваль «Вітер На-Дії»  – http://dyvensvit.org/festival/pro-festyval/