Національний музей у Львові відновлює роботу мистецької майстерні

_n3_resizedТворча майстерня Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові відновлює свою роботу у новому форматі. Тепер майстер-класи для усіх охочих будуть відбуватися у визначені дні – кожної першої і третьої середи місяця. Розпочинається робота вже сьогодні, 1 жовтня, з найпопулярнішого музейного майстер-класу “Ікона на склі”, де учасники зможуть дізнатися, що таке ікона, хто такі святі, чим відрізняється процес малювання на склі від малювання на папері, полотні чи дошці та навчитися малювати святих за давніми взірцями української народної ікони.

Учасники працюють у двох основних групах: з 12:00 до 14:00 – діти від 6 до 10 років, а з 15.00 до 17.00 – діти від 10 років та дорослі. Наступна зустріч відбудеться 15 жовтня.

«Сподіваємося, що творча майстерня стане справжньою школою розмаїтих народних ремесел (вибійка, гравюра, ікона на склі, витинанка, ікона на дошці та ін.), де ми не лише будемо працювати на результат (виготовлення певного мистецького твору за 2 години), але й на сам навчальний процес, до якого залучимо і екскурсії музеєм, перегляди фільмів та слайд-показів, практичні заняття із майстрами» – зазначають організатори.

Про тематику наступних занять організатори будуть періодично повідомляти на сторінках у соцмережах.

Для участі у майстерні– обов’язковий запис! Для цього слід написати повідомлення на facebook-сторінці музею або ж зателефонувати за номерами: 235 88 56, 067 609 75 26.