«Не нові іграшки чи забавки просять діти у святого Миколая, а бажання у всіх одне – перемога і мир в Україні», – Митрополит Епіфаній

Вчора, 19 грудня, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, у стінах Київської православної богословської академії, Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Епіфаній, Предстоятель ПЦУ, спільно з мистецькою агенцією «Територія А» організували справжнє свято для дітей.

«Росія не відбере в українських дітей свято, а тому попри війну ми покликані нести дітям радість. Тож святитель Миколай посприяв, щоб повітряна тривога закінчилася саме перед початком нашого дійства, і ми змогли його провести», – зазначив Блаженніший Епіфаній.

Митрополит Епіфаній наголосив на тому, що дитячі мрії цьогоріч дорослі, адже бажання у всіх одне.

«Які дорослі цьогоріч дитячі мрії! Не нові іграшки чи забавки просять діти у святого Миколая, а бажання у всіх одне – перемога і мир в Україні», – підкреслив Предстоятель ПЦУ.

Митрополит Епіфаній вірить, що з Божою допомогою це неодмінно станеться, бо наші захисники щодня наближають цей час.

«Радий, що ми змогли потішити дітей, подарувати їм свято та освітити їхні обличчя усмішками. По-особливому запам’яталося спілкування з малечею, чиї батьки полягли, захищаючи Батьківщину. Нехай Бог вас оберігає і зміцнює!» – додав на завершення Блаженніший Епіфаній.

За матеріалами Фейсбук-сторінки Митрополита Епіфанія