“Нема жодного виду контрацепції, який має 100%  ефективність”, – Пані Ірина Табака про Божий задум щодо інтимної сфери

Чому в світогляді християнина має бути чітке розуміння, яким є Божий задум щодо інтимної сфери Або «яке відношення Бог має до моєї спальні?» (як часто доводиться чути). Про це розповідає на своїй фейсбук-сторінці консультант з природного планування сім’ї пані Ірина Табака.
 
Як вчитель методу розпізнавання плідності та катехит спробую це пояснити.
Коли конструктор розробляє якийсь новий пристрій, до нього додає інструкцію з користування. Бо лише він знає його найкраще – будову, можливості та умови експлуатації, які забезпечать найтриваліше використання і максимум користі.
Оскільки людина сотворена Богом, лише Він найкраще знає, якою вона є по своїй суті, задуму і призначенні. Тільки Бог досконало знає всі складові частини цього унікального людського «механізму». А статева сфера є однією з цих частин.
У Святому Письмі сказано: «Шлюб нехай буде чесним і ложе непорочне» (Євр., 13:4 в перекладі Хоменка). Про що тут йдеться? Про те, що статевий стосунок має бути природнім, чистим і завершеним. Це момент найбільшої близькості двох людей: фізичної, душевної і духовної. Його призначення – давати єдність. Цікаво, що це відбувається навіть на гормональному рівні. Гормони (окситоцин і вазопресин), які виділяються під час сексу, дають відчуття близькості навіть на фізичному та емоційному рівні!
У цьому контексті контрацепція виступає в ролі «третій зайвий». Різні засоби стають на перешкоді повної єдності, до того ж певним чином впливають на здоров’я і якість самого контакту. Деякі мають і абортивну дію (зараз не будемо розглядати детально).
Оскільки нема жодного виду контрацепції, який має 100%  ефективність, то в статевих стосунках з’являється ще й страх перед непланованою вагітністю, особливо, коли діти маленькі, жінка виснажена, чоловік важко працює і т.д. В такій ситуації статева сфера наповнюється стресом.
Явно не того хотів Господь!
Бо ж створив жіноче тіло таким, що репродуктивна система працює циклічно і завагітніти можна лише в певні періоди. Їх можна дуже чітко і впевнено визначати. Для цього є методи розпізнавання плідності. Науково обгрунтовані, випробувані часом і досвідом. Як каже одна моя клієнтка, «аж надто надійні». До прикладу, ВООЗ визначає ефективність симпто-термального методу як 99.6%!!!!
Він дає можливість мати статеві стосунки в той час, коли вагітність настати не може в принципі. При цьому – не користуватися засобами контрацепції і не мати страху перед непланованою вагітністю, мати можливість повністю «розслабитись і отримати задоволення». У повній відкритості одне до одного.
З відгуку одного чоловіка:
“Ми з дружиною у шлюбі 23 роки і тільки зараз, дякуючи п. Ірині та її онлайн-курсу, ми маємо те про, що мріяли з молодих років… Пропав страх від непланованої вагітності, ми забули про перерваний статевий акт, інтимне життя стало повноцінне. Цей метод діє на сто відсотків, наше сімейне життя стало більш щасливішими і тільки шкода того часу, який пройшов без цих знань. А всім молодим людям та сімейним парам радимо пройти цей курс. Це корисно і потрібно.”
Як цьому навчитися? Дуже просто.
17 травня стартує онлайн-курс, який допоможе краще зрозуміти це все і навчитися жити по-новому. Реєстрація триває. Деталі за посиланням: http://irynatabaka.tilda.ws/
Відтепер на моїй особистій сторінці у Facebook буде багато інформації на цю тему. Бо якщо не будемо говорити ми про ці важливі інтимні речі, простір швидко заповнять зовсім інші джерела.