Неонатальний центр запрошує на молитву в Міжнародний день передчасно народженої дитини

Львівський обласний неонатальний центр запрошує до спільної молитви у  Міжнародний день передчасно народженої дитини (World Prematurity Day).
 
17 листопада 2022 року о 16:00 у Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбудеться Молебень до Пресвятої Богородиці в подяку за дар життя.
Організатори запрошують усі сім’ї передчасно народжених дітей долучитися до молитви.
 
Міжнародний день передчасно народженої дитини заснований у 2009 році за ініціативою Європейського фонду по догляду за новонародженими дітьми. Вперше святкування цього дня відбулося у Відні у 2009 році. На площі Святого Михайла було запущено в небо одночасно 500 білих куль – відповідно числу передчасно народжених дітей, які народилися у Відні протягом року.
 
В 2015 році неонатальний центр теж долучився до всесвітньої ініціативи відзначення дня передчасно народженої дитини задля привернення уваги та інформування нашого суспільства про проблему передчасно народжених дітей. На сьогоднішній день недоношеність – одна з основних причин дитячої смертності та високої інвалідизації дітей у цілому світі.