Нічних Богослужінь на Великдень у Львові не буде, попри скасування комендантської години

Про це інформує “Твоє місто”.

Графіки богослужінь, зазвичай, усюди уже сформовані, тому змін у львівських храмах не буде.

На Львівщині у Великодню ніч скасували дію комендантської години, яка триває в області з 23:00 по 6:00. Це зробили для того, аби була можливість провести нічні богослужіння. Відповідний наказ підписав очільник Львівської ОВА Максим Козицький. Водночас, попри прийняте рішення, змін у графіках богослужінь у львівських храмах не буде.

«Було засідання Рада єпископів Львова і всі владики підтримали рішення (про те, що нічних богослужінь у Львові не буде, – ред.). Усі ранкові служби розпочнуться після 6 ранку, тобто по завершенні дії комендантської години», – каже під час брифінгу сьогодні, 22 квітня, в.о. директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Євген Бойко.

Також, за словами отця Кипріяна, ігумена монастиря св. Іоана Золотоустого, графіки богослужінь, зазвичай, усюди уже були сформовані заздалегідь, ще до Вербної неділі. Тому, попри скасування комендантської години в Великодню ніч, служби проходитимуть відповідно до раніше сформованих графіків.

«Ті храми, які мають можливість вночі звершувати богослужіння, вони їх будуть звершуватися. Єдине, що ніч є сприятлива для ворога, а вдень ми маємо більше можливості захистити вірян. Закликаємо приходити на богослужіння в світлий час», – додає отець.