«Нічого не очікуй, нікого не звинувачуй, зроби щось»: у Зарваниці молодь дискутувала про те, «як будувати рідну хату»

На формаційно-просвітницькій зустріч для молоді, яка відбулася цих вихідних на території молодіжного центру у Зарваниці, виникла жвава дискусія.

1

Захід, який пройшов у форматі відкритого університету, зібрав молодих паломників, котрі шукали відповіді на наболіле запитання: «як будувати рідну хату» та як в сучасних обставинах стати успішною людиною?

Порушували актуальні питання для молоді в світлі послання праведного Митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату», спікери ділилися особистим досвідом, давали цінні поради.

Отець Орест Павліський розповів про своє навчання в Чехії та виокремив причини повернення в Україну. Священик закликав слухачів здобувати якісні знання та пробувати втілювати їх в Україні:

«Ми повинні берегти почуття любові і поваги до людей, зав’язувати дружбу. Кожен клієнт – це VIP клієнт. Проблема, що наші людини привозять закордону тільки гроші, вони не привозять дружби. Бути закордоном – це скористатися і взяти щось для себе та своєї країни».

Особливою була розповідь самореалізації себе в Україні від Тараса Кривецького, який після досвіду заробітчанства та тривалих пошуків сьогодні успішно працює в Тернополі інженером-конструктором. Доповідач ствердив, що в Україні нелегко, однак реально знайти добру роботу. Для цього слід закотити рукави і показати себе ефективним працівником.

 

За матеріалами  Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії