Нідерландська делегація з питань капеланства відвідала Гарнізонний храм св. апостолів Петра і Павла

Сьогодні, 28 травня 2019 року, нідерландська делегація з питань капеланства відвідала Гарнізонний храм св. апостолів Петра і Павла. Екскурсію для іноземних гостей провів настоятель храму, голова Центру військового капеланства ЛА УГКЦ о. Степан Сус. Священнослужитель наголосив на тому, що Гарнізонний храм є найперше місцем зустрічі. Зустрічі із Господом.

Також о. Степан коротко повідав про історію святині, яка у радянський час була книгозбірнею. Особливу увагу настоятель храму приділив локаціям храму, де “бринить” сучасна військова історія України. Це зокрема світлини загиблих воїнів, а також деякі артефакти. Зокрема залізна солдатська бляшанка для води, пронизана кулями.

Нагадаємо, що вчора до Львова прибула нідерландська делегація з військового капеланства.
У складі делегації перебувають представники Протестантського Богословського університету (Нідерланди, Амстердам),  Міністерства оборони Нідерландів, Тілбурської школи католицького богослов’я та інших відповідних структур.

Після візиту до храму у конференц-залі на площі Міцкевича відбулася зустріч делегації із капеланами Львівської Архиєпархії. Учасники події отримали унікальну нагоду обмінятися досвідом, поспілкуватися про виклики, які стоять перед капеланами сьогодні.

Як спілкуватися з воїнами-атеїстами? Чому жіноче капеланство для України це наразі дивина? Як боротися із вигоранням капеланів? Як впорядувати законодавство, яке стосується капеланського служіння? Про ці та інші питання поспілквалися присутні.

Додамо, що завтра нідерландська делегація із питань військового капеланства продовжить свою працю. Зокрема о 15:00 відбудеться зустріч із посадовцями Львівської міської ради.