Нову книгу о. Андрія Зелінського презентують на Форумі видавців

na-rikah-vavylonskyh-563x353У рамках цьогорічного Форуму видавців у Львові, у п’ятницю, 16 вересня 2016 року, відбудеться презентація нової книгии військового капелана, громадського діяча о.Андрія Зелінського,Т.І. «На ріках вавилонських… Кілька думок про повернення»

Це книга роздумів про самотність і про любов, про війну та справжню перемогу, про вигнання та про шлях повернення.

Автор ставить перед нами дуже важливі запитання: Чи припиняється війна, коли стихає зброя? Чи можна повернутися з війни? «Кожна війна, якоюсь мірою, із чиєїсь самотності, – каже о. Андрій Зелінський. – Кожна війна помножує самотності, дірявлячи тіло людства незавершеними історіями людської любові. Самотність – це земля нашого вигнання, стан нашої неволі. Бути пророком повернення, на мою думку, – місія кожного християнина в пустелях сучасної цивілізації».

z-a-6Варто додати, що назва книжки – «На ріках вавилонських» – є дуже символічною, бо це перша стрічка одного з найвідоміших псалмів, 137-го, який є піснею єврейських вигнанців, котрі перебувають у вавилонському полоні.

Нагадаємо, що першою книжкою Андрія Зелінського стали «Соняхи. Духовність на час війни». Ця книга історій, вдячності і пам’яті є своєрідною посвятою тим воїнам, з якими капелан пліч-о-пліч стояв і стоїть на передовій у зоні АТО.

Із рецензією на книгу  “На ріках вавилонських” можна ознайомитись на нашому сайті.

Захід відбудеться о 18.00 год. в Пороховій вежі (вул. Підвальна, 4).

Фото: сайт “Дивен світ”.