Новий замах на свободу слова та совісті в Україні

Не минуло й півроку. У Верховній Раді знову з`явився законопроєкт №5488, який позірно захищає права людини, а на ділі їх топче. Ініціатором виступив Уряд, тож рівень лобізму цього разу вищий. Мова йде про те, аби під виглядом боротьби з дискримінацією сексуальних меншин позбавити прав сексуальної більшості. Вказаний проєкт відкриває двері для зловживання і позбавить українців права на свободу слова, на свободу совісті та віросповідання. Більш того, у випадку прийняття подібної ініціативи, громадяни України будуть поставлені в нерівне становище перед законом – буде зневажено фундаментальний принцип презумпції невинуватості.

Разом з тим, поділ українців на різні сорти викликатиме постійну соціальну напругу в суспільстві, що буде використано недружніми до України зовнішніми силами. В нашій державі достатньо законів, які захищають права і гідність людей. Важливо, щоб ці закони запрацювали в повній мірі. Тож не потрібно вигадувати нові суперечливі і дискримінаційні положення. Скептикам нагадаю, що права та свободу легше втратити, ніж здобути. Тому будемо їх захищати, долучайтесь. 

На найближчій сесії ЛМР, за підтримки Міжфракційного депутатського об‘єднання «За моральність, духовність і християнський шлях розвитку Львова» ініціюватиму звернення ради до Верховної Ради та Кабміну, аби згаданий законопроєкт був відкликаний та не отримав підтримки депутатів.

Автор: Євген Бойко