Євген Бойко: “Степанов і Павлів вирішили помститись церквам”

Сьогодні в ЗМІ з’явилась інформація, згідно з якою санітарний лікар Львівщини, Павлів, похапцем вслід за міністром Степановим оголошує винними в поширенні коронавірусу церкви. Він наводить «залізобетонний» аргумент: серед священиків виявили коронавірус, а отже і люди від них заразились. Бо від кого ж ще вони могли заразитись? Коронавірус вибірково поширюється на священиків і через священиків.

Раніше це називали «полювання на відьом», а міністр Степанов (вчора) і Павлів – головний санлікар Львівщини (сьогодні) вирішили влаштувати сафарі на церкви. Ні, вони не вказують, який відсоток від загальної кількості священнослужителі, які були інфікованими і яким дивним способом вони виявили, що саме в церкві, а не на базарі чи деінде заразилась людина. Бо, справді, навіщо? Важливо підлити масла у вогонь розбурханих фантазій тих, у кого в усьому винна церква.

За логікою пана Павліва, треба перевести всі установи бізнесу і органів влади на роботу під відкритим сонцем, якщо в представників того чи іншого напрямку знайшли вірус. А це означає, по суті, потрібно почати мучити всіх, в тому числі і медиків. Важко дати характеристику такому мисленню. Але схоже, що хтось звик замість того, щоб виконувати свою роботу в боротьбі з вірусом, далі йти легшим шляхом – ізолювати здорових людей, а не лікувати хворих.

Обрали для цього найвразливіших – віруючих людей, церкви. Спробуйте закрити мережу магазинів, почни вимагати, щоб просто неба працювала Верховна Рада чи Кабмін? Наступного дня шукатимете нову роботу. А тут можливість відвести душу, хоча про неї варто не забувати, особливо, коли влазиш між Богом та людиною, не маючи до того жодного морального права та реальних підстав.

Не можу не пригадати, на які безпрецедентні заходи пішли церкви на Львівщині, обмеживши, а подекуди скасувавши богослужіння, навіть на великі християнські свята. Робити їх крайніми – несправедливо та необ’єктивно.

Ще раз хочу подякувати Раді церков міста за вчасну постійну і оперативну роботу в боротьбі з коронавірусом.

А шановним міністру Степанову і пану Павліву хочу побажати запам’ятатись людям фахівцями своєї справи, а не богоборцями.

Джерело: https://zaxid.net/s