Нині у храмі св. Архистратига Михаїла звершили Архиєрейську Божественну Літургію з відзначенням осіб, які витривали у часи підпілля

Сьогодні, 23 червня 2019 року, у неділю Всіх святих, у храмі св. Архистратига Михаїла була звершена Архиєрейська Божественна Літургія з відзначенням осіб, які витривали у часи підпілля. Очолив Богослужіння Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ:

“Ми спогадуємо цього року 30-ліття легалізації Української Греко-Католицької Церкви. Для молодшого покоління – це дуже далека історія, але на щастя, ще живі очевидці тих днів, ісповідники віри. Минулої неділі ми розпочали цей ювілей у нашій Львівської Архиєпархії і сьогодні прибули до цього храму, де 30 років тому була відслужена Божественна Літургія, але перед зачиненими дверима. І щораз менше стає очевидців тих подій, вони відходять до вічності. Тоді можливо було більше людей, ніж сьогодні. Але це не дивно, бо сьогодні маємо багато відкритих храмів у Львові, багато новозбудованих храмів. Але Львів дуже змінюється, бо він дуже гостинний і якщо дім гостинний, то люди хочуть туди прийти. І за це велика вдячність Богові, велика вдячна молитва. Ми хочемо ці події відновити у нашій пам,яті і передати молодшому поколінню”.

Нагадаємо, що вчора під час Вечірні у храмі св. Архистратига Михаїла духовенство та вірні пройшли Хресним процесійним ходом вулицями довкола храму. Ця подія розпочала святкування 30-ліття виходу УГКЦ із підпілля, яке відзначаємо цьогоріч. До молитви долучилися численне духовенство, монашество, миряни.