о. Артемій Бабленюк: «Із гробу Господь воскрешає людську природу і дарує кожному із нас вічне життя»

Один із особливих днів у році, який підкреслює значущість життя людини у вічності, – це Велика субота – день перед світлим Христовим Воскресінням. Сьогоднішній день названий, як тиха субота. У цей день ми згадуємо про те, як Ісус Христос покладається у гріб. Людський розум не може сприйняти того, як Бог може померти. Але для Бога стає можливим все. І Господь йде на смерть для того, щоби людину підняти.

Господній гріб названий Живоносним гробом. Саме із нього для нас світиться світло і дарується нам вічне життя. Із гробу Господь воскрешає людську природу і дарує кожному із нас вічне життя. Тому, перебуваючи сьогодні в особливій молитовній тиші, маємо усвідомити, що Бог вмирає заради життя людини. Бог любить кожного із нас.

У ці трагічні дні життя нашої Держави ми повинні бути переконаними, що Господь і помирає заради того, щоб ми жили. І ось світле Христове Воскресіння в ці дні має стати підтвердженням того, що Бог нас не покидає. Він обов’язково воскресить і подарує перемогу нашій Державі. Бог принесе цей справжній мир на наші землі.

о. Артемій Бабленюк, клірик Свято-Покровського кафедрального собору ПЦУ