о. Іван Галімурка: «Ми – велика Нація, ми – горда Нація, ми – нащадки святого Володимира, ми – християни!»

«Ви пізнаєте їх за плодами їхніми» (Мт. 7, 16), – таку настанову дає нам Господь наш Ісус Христос. Придивляймося і пізнаваймо, про кого йдеться. Для цього маємо ще одну, дуже конкретну підказку від нашого Спасителя. Він, зокрема, говорить: «Диявол вам батьком, тож волите за волею батька вашого чинити. А був він душогубець від початку, і правди він не тримався, бо правди нема в ньому. Коли говорить брехню, зо свого говорить, бо він брехун і батько лжі» (Ів. 8, 44).

Сьогодні підходить до завершення брехлива історія брехливої імперії, з її брехливою назвою, брехливою поведінкою, брехливими «побєдами», брехливою ідеологією, брехливою релігією, брехливою сутністю тощо.

«Ваші ж очі щасливі, бо бачать; та й ваші вуха, – бо чують. Істинно кажу вам: Багато пророків і праведних хотіли бачити, що ви бачите, і не бачили, і чути, що ви чуєте, і не чули» (Мт. 13, 16-17). Ці Господні слова, мабуть, стосуються нас, адже саме нам пощастило жити в часі, коли гине страшна імперія зла, і сьогодні усі ми, хоч у якійсь мірі, докладаємося до її знищення. Уміймо правильно проаналізувати, уміймо взяти для себе урок, уміймо зробити правильні висновки і щиро намагаймося усунути з нашого життя неправду, словесний бруд, нечистоту і усяку скверну, пам’ятаючи, що це – плоди диявола.

Ми – велика Нація, ми – горда Нація, ми – нащадки святого Володимира, ми – християни! Принесімо перед Божі очі достойні плоди, щоб у них прославилися великі діла Божі!

Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

о. Іван Галімурка, адміністратор храму святих Ольги і Єлизавети Львівської Архиєпархії УГКЦ