о. Іван Галімурка: «Світова історія показує, що Господь ніколи не зазнає поразки»

«Слово про хрест – глупота тим, що погибають, а для нас, що спасаємося, сила Божа» (І Кор.1,18), – так повчає св. апостол Павло. Християни України терплять і зазнають смерті від лютого агресора, що також називає себе християнським народом.

У Христі немає ненависті, Христос – любить. Натомість, прикриваючись хрестом, ворог несе насилля, ненависть, терор… А це – ознаки Божого противника. «По їхніх плодах ви пізнаєте їх» (Мт.7,16), – говорить Господь Ісус Христос. Світова історія показує, що Господь ніколи не зазнає поразки, просто Він – довготерпеливий.  До цього Господь закликає також і нас, кажучи: «Хто витримає до кінця, той спасеться» (Мт.10,22). Тож, завжди будьмо з Богом і уповаймо на Бога, а Він нас не покине.

У часі розп’яття Ісуса Христа під хрестом стояла Пресвята Богородиця. Як читаємо у Євангелії, саме Їй, в особі апостола Івана, Господь поручив опіку над нами. Тож, і ми поручаймося Її молитвам і заступництву, вірмо у Її допомогу, адже недаремно співають наші люди: «Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла…». З Нею не пропадемо! Молімося і просімо з вірою: Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас, грішних!

о. Іван Галімурка, адміністратор храму святих Ольги і Єлизавети Львівської Архиєпархії УГКЦ