о. Олег Кіндій: «Сьогоднішня війна – це війна корупції, егоїзму проти бажання жити в мирі і любові»

У наш український дім увірвався ворог. І було б дуже спрощено сказати, що сьогодні триває війна одного народу проти іншого, Росії проти України. Сьогоднішня війна – це війна цінностей. Сьогоднішня війна – це війна добра і зла. Сьогоднішня війна – це війна корупції, недисциплінованості, егоїзму проти бажання жити в мирі, в правді, в любові, у вірі. Отже, ця війна, насправді, має багато вимірів, зокрема це війна на виживання. Впродовж багатьох років, особливо в період Революції Гідності, українці виривалися з пут брехні і злочинності.

Сьогодні ми стоїмо за правду, за те, щоби жити в демократичному суспільстві, щоб жити за одним законом, перед яким всі рівні. Ця війна показала, що ми, як народ, – єдині. Ця війна показала, що наше військо надихається сильним тилом. Ми захоплюємося нашими Героями, які перебувають там, на фронті. Наші Герої мужньо відбивають ворога. Так, ми всі об’єднані: волонтери, лікарі, освітяни, військові, поліція, територіальна оборона, а також і Церква. Якщо ми вистоїмо, то в нас є шанс жити нормальним, цивілізованим життям. Просимо в Бога, щоб Він подарував нам цей шанс.

отець-доктор Олег Кіндій, доцент кафедри богослов’я Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету, сотрудник храму св. Володимира і Ольги Львівської Архиєпархії УГКЦ