о. Павло Дроздяк: “Закликаю всіх львів’ян підтримати військовослужбовців 80-ої бригади, які повертаються із зони бойових дій”

IMG_6157Сьогодні, 21 червня 2018 року, під час Пленарного засідання 13-ої сесії Львівської міської ради, капелан ЛМР о. Павло Дроздяк закликав усіх львів’ян підтримати військовослужбовців 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, які в повному складі повертаються в пункт постійної дислокації у м. Львів.

Нагадуємо, 30 червня 2018 року, о 10.00 год., розпочнеться урочиста хода, яка пройде за маршрутом: вул. Стрийська (військова частина А 0284) – вул. Героїв Майдану – вул. Сахарова – вул. Коперника – проспект Свободи – вул. Беринди – площа Ринок, де об 11.00 год. відбудеться окрема церемонія і зустріч військових.

«Часами я ставлю собі питання: «Чому наша держава така бідна?». Напевно, відповідь на це питання треба шукати в тому, щоб перестати красти. Як перестанемо красти – те, що Бог нам дав і те, що ми в Нього забираємо, держава буде багатою. А забираємо ми час. Бо коли ти крадеш час, який тобі не належить, але який даний Богом, використовуєш його у власних цілях, тоді ти злодій. І ця злочинність йде по колу, передається одна за одним. Важливо розуміти, що я не хочу бути злочинцем, я хочу бути тим, хто будує свою державу.

Ми перебуваємо в дуже особливому часі, і Священний Синод Української Греко-Католицької Церкви в особливий спосіб звернувся до всіх вірних ще в період перед виборчою кампанією. Ми живемо в часі постійних виборів, ми постійні шукачі «месій».

Але справжній Месія – це Христос, який прийшов раз і назавжди. І коли він прийде вдруге, то буде питати за наші вчинки і наші діла. Насправді кожен з нас є світлоносцем, але не всі ми ділимось цим світлом зі своїми ближніми.

Вже 26 червня ми разом з вами зустрінемось на прощі до села Страдч, де будемо згадувати блаженних наших новомучеників, які служили, любили і не крали – ні свого часу, ні часу свого ближнього.

Але ще більше – 30 червня о 10-ій годині я в особливий спосіб запрошую вийти і підтримати військовослужбовців 80-ої бригади, які повертаються із зони бойових дій. Тут, перед Львівською міською радою, відбудеться їхня хода, їхні урочистості. Сьогодні надзвичайно важливо підтримати дух бійців.

Їм не потрібна ця хода, бо для них війна не закінчилась. Для нас, тих, які є у Львові, які втішаються благами миру та спокою, вона, можливо, навіть і не починалась. Наші захисники повертаються сюди після смертельної подорожі.

Без сумніву, вони б хотіли обійняти свою дружину, своїх дітей. Натомість, вони йдуть, щоб засвідчити любов та відданість нашій державі.

Я прошу всіх 30 червня підтримати військовослужбовців, які повертаються із зони бойових дій. Закликаю всіх долучитись, з’єднатись, не шукати тих моментів, які нас розділяють, але які об’єднують. Бо пам’ятайте, що розділяє диявол.Такою є етимологія його слова.

Незважаючи на те, що ми є під різними прапорами і належимо до різних партій, в нас є одне серце і  одна душа, тому нехай вони будуть чистими», – наголосив о. Павло Дроздяк.