О. Роман Демуш: “На фестивалі “Файне місто” відбулося відверте богохульство і порушення прав християн”

Про це повідомив заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді отець Роман Демуш та наголосив, що люди, які називають себе християнами у таких подіях брати участі не можуть. 

Деякі події та епізоди, що відбуваються на Faine Misto festival – є відвертим БОГОХУЛЬСТВОМ, СВЯТОТАЦТВОМ, та порушенням прав почуттів вірних християн!І то вже не перший раз…Так не може бути!Якщо ми «за права»…То тут вони порушені!. 

Дуже чітко розумію, що мої слова не сподобаються багатьом. Тим не менше, прагну висловити кілька думок про фестиваль “Файне місто”, який відбувався у Тернополі. Я на тому фестивалі  не був і не планував бути. Однак мої друзі надіслали мені відео – з яких роблю висновок, що деякі моменти є відверто богохульними. Я хочу застерегти усіх тих, які вважають себе християнами від участі у таких подіях, у таких акціях, які висміюють християнство і релігійне життя вірних. Я не проти фестивалю, не проти музики, але те, що відбулося, не має стосунку ні до здоровго дозвілля, ні до мистецтва, ні до музики, ні до фестивалю”.