о. Тарас Милян: «Нагорода це знак відповідальності, тож треба жити так, аби не було соромно, що ти її маєш»

znakYuria4Сьогодні, 1 травня 2015 року, у Львівській міській раді відбулось урочисте засідання з нагоди Дня міста , під час якого було вручено міські нагороди львів’янам, які своєю працею та активною громадянською позицією довели відданість Україні. «Почесний знак Святого Юрія» за молитовність і щиру місіонерську працю, духовну опіку пастви та любов до власного народу отримав о. Тарас Милян, голова Благодійної організації «Фундація Духовного відродження».

«Я був приємно здивований тим, що отримав відзнаку міського голови. Це для мене певна спонука, щоб відповідати цій нагороді і жити так, аби не було соромно, що ти її маєш. Також вона спонукає до того, щоб творити, бо коли твориш – то розумієш, що допомагаєш іншим, робиш добро, дозволяєш, щоб інші були задоволені. Нагорода це також знак відповідальності. Тому я дуже вдячний, що мене відзначили відповідальністю і ніби цим сказали: «Роби щось більше!». І я буду робити більше. Також хочу побажати львів’янам у День міста не здаватися і не кричати, а наполегливо йти до своєї мети. Бо хто кричить, той – боїться, а хто працює – той завжди буде мати силу подолати всі труднощі, які ми зустрічаємо, навіть такі великі, як сьогодні. Також важливо об’єднуватися, бо разом ми можемо зробити якісні речі, які будуть основою добробуту і духовного збагачення для нашого міста. Треба бути разом, не здаватись і йти вперед» – переконаний о. Тарас.

Зазначимо, що «Почесним знаком Святого Юрія» міський голова Львова щорічно відзначає тих, хто своїми працею та життям засвідчив любов до рідного міста.