о. Юстин (Юрій) Бойко: Про унікальність українського ідіотизму

Слідкую за усіма перипетіями навколо Перинатального центру у Львові. Прочитав інтерв’ю з Ігорем Потаповим, т.в.о. керівника цього вже загально відомого центру.

Люди, я не медик, але тут не треба великого розуму, щоби зрозуміти ІДІОТИЗМ пояснення цього чоловіка, якого не знаю і якому ДИВУЮСЯ! Як може такі речі говорити керівник Перинатального центру!

Пояснюю народним методом!

У такого типу елітних центрах і поліклініках існує стерилізаційне відділення! Його існування є надважливим! Адже саме тут проходить контроль та приготовляється весь медичний матеріал необхідний для лікаря. Виявляється, у проекті реконструкції Перинатального центру цього не передбачили !!! Уявіть собі!

Але, це ще не все! Виявляється наші “винахідники” знайшли розв’язку, за яку їм треба дати премію “АНТИНОБЕЛЬ”. Щоби не парафразувати, цитую:

“За допомогою департаменту охорони здоров’я, ЛОДА і Львівської обласної ради укладені угоди з іншими медичними закладами, куди будемо возити обладнання на стерилізацію. Для перевезення буде спеціальний автомобіль, до якого є відповідні санітарні вимоги – буде перевозитися тільки стерильний чи тільки нестерильний матеріал. Після кожного перевезення автомобіль буде проходити санітарну обробку. Це цілий технологічний процес”.

Ось Вам приклад, як відмиваються гроші на так званих довгобудах! Те, що прогавили проектанти, компенсується закупівлею спеціального автомобіля!

Складається таке враження, що то буде якийсь супер автомобіль останньої моделі, який моментально оминає усі львівські пробки і взагалі – це українське ноу-хау по-львівськи!

А хто страждатиме ? Відповідь дайте самі !

Тут не тільки криміналом пахне! Цим випадком “проектанти” і інші “дєятелі” переплюнули 95 квартал!

Пишу все це в емоціях, бо я сам недавно мав операцію на щитовидну у одній з поліклінік Італії. Перебуваючи там, я весь час думав: “Коли вже у нас так буде?” Уявіть собі, що я за операцію, аналізи і перебування в лікарні НЕ ЗАПЛАТИВ ЖОДНОЇ КОПІЙКИ! Це в країні, де існує платна медицина! Чому? Бо все покрила державна страхівка, якою мене захистила італійська держава за мою довголітню працю з Українцями у Італії. Хто я такий для Італійської держави ? Чужинець!

Але, найбільше, що мене вразило, то це ЛЮДЯНЕ ВІДНОШЕННЯ ДО ЛЮДИНИ, незалежно від її віку, походження чи переконань. Ось чого так потрібно усім державним структурам сьогодні!! ЛЮДЯНОСТІ!

А в нас, де медицина “безплатна”, такого бути не може! Очевидно! Бо де Ви бачили, щоби на місці, на яке Ви плюнули виросла картопля або якийсь цінний фрукт? Та наші “винахідники” все ще вірять у таке чудо! Театр абсурду!

Ніщо так дорого не коштує як безплатне лікування! Ця істина є вже усім добре відома. І щастя, коли доводиться платити грошима, гірше – коли здоров’ям, в то й життям!

Ось так і живемо! Дуримо власні сумління, дуримо Господа Бога, а потім вже і перепони зникають, коли дуримо інших, себе, світ! А чому б ні ? Брехня брехнею … Але якщо її гарно подати і приправити, то вона нічим не різниться від Правди! А за той час Правда бродить степами України і чекає, коли Українці запросять її до своїх осель!

І насамкінець! У нас, насправді, є дуже багато чудових спеціалістів з медицини! Але вони просто воліють стояти осторонь ідіотів, які ними керують. У кращому випадку виїздять за кордон і там віднаходять себе, їх цінують і поважають. А у гіршому перекваліфіковуються, що якось протримати себе і свою родину!

Та виглядає, що нам навіть подобається, коли ідіоти роблять з нас ідіотів… І це сумно!

У мене все!

Подаю посилання на інтерв’ю, яке стало предметом моєї реакції. Прочитайте його і самі все зрозумієте.

Маю велику надію і прошу уклінно Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун звернути увагу на цей випадок!

Автор: о. Юстин (Юрій) Бойко

Джерело: Форпост