“Починається знову атака на Церкву”: о. Юстин (Бойко) вимагає перевірити слова головного санітарного лікаря Львівщини

Головний санітарний лікар Львівщини Роман Павлів просить ЛОДА обмежити релігійні заходи. Він повідомляє про те, що головним місцем зараження людей коронавірусом є церкви і він пропонує різні методи, які зводяться до того, що треба хіба храми зачинити  і Богослужіння припинити. Це вже не перше цькування теперішньої влади на Церкву. Чому цькування? Тому що від самих початків, коли розпочалася пандемія, ви слухали звернення представників Церков, які просили дотримуватися рекомендацій лікарів, санепідемстанцій. Ми намагаємося по церквах максимально зберігати і дотримуватися усіх приписів, які нам подають медики. Коли виявляємо хворих  серед священнослужителів, ми подаємо це до відома громадськості, або інформуємо відповідні служби. Співпрацюємо з лікарями,ідемо на зустріч усім рекомендаціям представників медицини. Починається знову атака на Церкву. Вчора міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив про те, що головною причиною поширення коронавірусу на Західній Україні є проведення Богослужінь. А сьогодні, зуголосно, з ним, про це заявляє головний  санітарний лікар Львівщини.

  Як на мене, ситуація є дуже дивною і однобокою. Складається враження, що головний лікар Львівщини, Роман Павлів тільки моніторить Церкви. Але не бачить супермаркетів, базарів, весіль. 

Це все цькування Церкви має ідеологічний характер. Або влада хоче відвернути увагу від проблем, які є у країні. Або влада взяла собі за ціль дискредитацію і переслідування Церкви. Головний лікар Львівщини, Роман Павлів, зробив гучну заяву,яка, на мою думку, є безпідставною, розбурхує хаос і кидає тінь на інституцію. Тому я звертаюся до мирян, адвокатів, юристів з проханням створити групу людей, які би перевірили ті всі докази, які наводить головий санепідеміолог Львівщини,і  якщо він подає неправдиву інформацію, або інформацію,яка є однобокою, то вимагаю притягнути його до відповідальності.Щоб людина відповідала за ті слова, які вона говорить. Хочу сказати, що провідники Церков співпрацюють на місцях з лікарнями як ніколи. Це вже є звинувачення, очорнення Церкви, і настав час, коли слово повинні промовити миряни. Бо не можна бездоказово когось звинувачувати і при цьому публічно.