О. Юстин Бойко : “За Блаженнішого Святослава УГКЦ стала глобальною”

Сьогодні під час  інтерв`ю на хвилях Радіо Марія  єрм. Юстин Бойко у ефірі з ведучим Serhii Ivanytskyi  говорили  про те, якою стала УГКЦ за час Блаженнішого Святослава. Розмова була приурочена 50-літтю від дня народження Патріарха УГКЦ, яке він святкуватиме 5 травня, у день св. Юрія Переможця.

“5 травня Глава УГКЦ Блаженніший Святослав  святкуватиме 50 річний ювілей. Що змінилося в житті та устрої УГКЦ за час правління молодого ієрарха?

“Користуючись нагодою не можу не привітати Блаженнішого з гарним ювілеєм! Можу сказати багато чого, але зупинюсь на трьох пунктах”, – Анонсував відповідь ієромонах УГКЦ отець Юстин Бойко.

“У першу чергу, ще на своїй першій прес-конференції у новій якості він себе показав, як людина глобального масштабу, бо вільно володіє багатьма мовами. Він знаходить порозуміння з людьми, які представляють різні верстви населення. Особливо на міжнародному рівні. За Блаженнішого Святослава УГКЦ стала глобальною, бо він показав себе, як Глава глобальної церкви!

По-друге. Блаженніший Святослав вносить вклад в розвиток України – як української держави так українського суспільства! Особливо варто наголосити, громадянського суспільства! Він промовляє, немовби голосом пророчим, в якому має те суспільство рухатися!

І третє. Блаженніший проявив себе, як людина, яку слухають. Він є великим богословом. У вирі подій, які ми переживаємо, важливо мати богословське чуття. Як на мене, Блаженніший став українським Йозефом Ратцінгером, який поставив речі на свої місця!” – Підсумував отець Юстин Бойко.”

З фб-сторінки єрм. Юстина Бойка з ефіру Радіо Марія